Японці створили найшвидший автомобіль, який приводиться в рух стисненим повітрям. Ku:Rin перевершив по швидкості всіх своїх попередників, тому конструктори мають намір поадати заявку до Книги рекордів Гіннесса.
Створений в підрозділі Dream Car Workshop триколісний апарат показав на полігоні швидкість в 129,2 кілометра на годину. Toyota, звичайно, не збирається ставити цю "колісницю" на конвеєр, але вважає цей проект цікавим досвідом розвитку екологічно чистих транспортних засобів.
Ku:Rin (у перекладі з японської "повітря:колесо"), зовні більше нагадує веломобіль, нескінченно далекий від повсякденного використання. Досить сказати, що запас ходу на одній зарядці повітряних балонів складає у цієї машини 3,2 кілометра.
Компанія має намір попрацювати над збільшенням дальності. Може бути, через деякий час ми побачимо японський повітряний автомобіль хоча
... Читати далі »
Група фізиків, які працюють на CERN і в італійській лабораторії Гран Сассо виявили частинку, яка рухається швидше за швидкість світла.
Вчені підрахували, що нейтрино від синхротрона у Швейцарії до італійського детектора летять трохи швидше за світло - цей результат не узгоджується зі спеціальною теорією відносності Ейнштейна.
Нейтрино - нейтральні частинки, що мають дуже маленьку масу і практично не взаємодіють з іншими частинками. Нейтрино вільно пролітають крізь матерію, і лише деякі з них вдається зареєструвати за допомогою спеціальних детекторів.
Один із таких детекторів, OPERA, у підземній лабораторії Гран Сассо в Італії реєструє нейтрино, якими в нього стріляє протонний суперсинхротрон CERN у районі Женеви, один із елементів системи Великого адронного коллайдера. Відстань між двома об'єктами становить близько 730 кілометрів.
Комета Єленіна, з якою пов'язували прибуття на Землю інопланетян і кінець світу, остаточно зруйнувалася і вже не долетить до точки максимального зближення із Землею. "Комета повинна була з'явитися на знімках космічної сонячної обсерваторії SOHO, проте її немає. Швидше за все, вона розвалилася. Можливо, якісь фрагменти, які продовжать летіти по тій самій орбіті, ми зможемо побачити в жовтні з наземних телескопів", - розповів сам Єленін.
Він також наголосив, що комета не заподіє і не могла заподіяти ніякої шкоди планеті.
Комету вчений відкрив у грудні 2010 року. Вона стала першою за 20 років російської кометою - колишні подібні знахідки були зроблені ще радянськими вченими в 1989 і 1990 році, з тих пір російським астрономам не вдавалося відкрити жодного такого об'єкта.
Комета несподівано знайшла гучну славу серед прихильників тео
... Читати далі »
«У МММ «немає юрособи: ні офісу, ні банківського рахунку. Люди просто переводять гроші один одному без жодних умов, гарантій і обіцянок. Жодних ліцензій для цього не потрібно. Що вам потрібна ліцензія, щоб дати своїй дитині гроші на морозиво?», — сказав Мавроді.
Заява Держфінпослуг про те, що «МММ» не може працювати без ліцензії, господар піраміди назвав «звичайними чиновницькими іграми». «Такій компанії (» МММ «- прим. Ред.) Взагалі не існує! У природі! І Держфінпослуг, я вважаю, про це чудово відомо. Так навіщо вони такі заяви роблять? А щоб підстрахуватися:» Ми попереджали! «, - Заявив Мавроді.
Перевірок прокуратури він не боїться, мовляв, перевіряти нічого, але запевняє, що вкладники зможуть забрати свої гроші, коли забажають. „Причому з прибутком, і непоганим. Адже як працює" МММ „? Є МММ-долари, якась абстрактна валюта. Курс їх призначається ос
... Читати далі »
Однорічний індійський хлопчик Акшат Саксена поставив новий рекорд книги Гіннеса - він народився з 34 пальцями на руках і ногах
За словами представника книги рекордів Гіннеса, у хлопчика по 7 пальців на кожній руці і по 10 пальців на кожній нозі. Велика частина "додаткових" пальців не функціонувала, і дитина вже перенісла кілька операцій з їх видалення.
На жаль, серед численних мізинців і вказівних пальців Акшата не виявилося жодного великого пальця, тому лікарі планують реконструювати їх з використанням віддалених зайвих пальців.
Причиною появи додаткових пальців є рідкісне генетичне захворювання полідактилія, яке може передаватися у спадок або з'являтися в результаті випадкової мутації.
Найчастіше воно проявляється шестипалість, при цьому додаткові пальці є, як правило, недорозвиненими або рудиментарними (у вигляді невеликих від
... Читати далі »