 Вчений лицар, Конституція Пилипа Орлика, Рапалльський договір, звання Героя, вирішальна операція. 1705 р. - англійська королева посвятила Ісаака Ньютона у лицарі. Вперше в англійській історії звання лицаря присвоїли за досягнення в науці. 1710 р. - у місті Бендери (нині територія Молдови) гетьман Пилип Орлик підписав "Договір та Встановлення прав та вольностей Війська Запорозького та всього вільного народу Малоросійського..." - документ, що увійшов в історію як Конституція Пилипа Орлика. 1922 р. - Радянська Росія та Веймарська республіка в Рапалло підписали договір про відновлення дипломатичних стосунків. Таким чином було порушено дипломатичну ізоляцію більшовицького режиму. 1934 р. - у СРСР ввели почесне звання Героя Радянського Союзу. Першими нагороди отримали льотчики, які врятували моряків з пароплава "Челюскін". 1945 р. - 7-а армія США зайняла міста Нюрнберг і Штутгарт, а радянські війська почали Берлінську операцію - вирішальну у ІІ Світовій війні в Європі.
Фердинанд Ейзенштейн (народився 1823 р.) - німецький математик, автор наукових праць з алгебри та теорії чисел.
Анатоль Франс (народився 1844 р.) - французький прозаїк, літературний критик, лауреат Нобелівської премії.
Вілбер Райт (народився 1867 р.) - американський авіаконструктор, льотчик, піонер авіації. Старший з братів Райт, які першими у світі здійснили політ на літаку з двигуном внутрішнього згорання (1903 р.).
Чарльз Спенсер Чаплін (народився 1889 р.) - англійський актор, режисер, сценарист та композитор ("Золота лихоманка", "Вогні великого міста", "Волоцюга", "Нові часи", "Великий диктатор"), лауреат премії "Оскар" за внесок у розвиток кіномистецтва (1971 р.).
Йозеф Алоіз Ратцінгер (народився 1927 р.) - із 19 квітня 2005 року - Бенедикт XVI, 265-й Папа Римський.
|