6
7
8
службы мониторинга серверов
Головна » 2013 » Вересень » 15 » Українець виграв легкоатлетичний марафон у Москві
15:15
Українець виграв легкоатлетичний марафон у Москві

У Москві на Великій спортивній арені «Лужники» завершився міжнародний марафонський забіг. Абсолютними переможцями на основній дистанції стали Олександр Матвійчук з Одеси та Іріна Смольнікова з Караганди.

Матвійчук раніше вже вигравав Московський марафон. На цей раз він, незважаючи на негоду, подолав дистанцію з результатом 2:19.36.

Друге і третє місця зайняли ще два представники України - Ігор Гелетій і Сергій Марчук.

Краща з жінок - представниця Казахстану Іріна Смольнікова - показала на фініші результат 2:44.54, більш ніж на 6 хвилин випередивши росіянок Тетяну Белкину і Нагіну Хаітову.

Маршрут марафону проходив центральними вулицями Москви. На старт під дощем вийшли понад 7 тис. спортсменів, серед яких приблизно 500 іноземців.

Інтерфакс-Україна

Переглядів: 551 | Додав: Монвас | Теги: Москва, марафон, легка атлетика | Рейтинг: 0.0/0